Yhteystiedot

Webmaster = sivuja päivittää
Sirpa Vall  sirpa.vall@phhyky.fi
puh. 0400 970 648

 

Työsuojeluvaltuutetut PHHYKY

Juha Suhonen   juha.suhonen@phhyky.fi   puh: 044 4406094

kotiin vietävät palvelut ja kuntoutus

kuntoutus/ ikääntyneiden palvelu ja kuntoutus

Minna Sarkkinen    minna.sarkkinen@phhyky.fi    puh: 044 440 6090

Asumispalvelut/ Ikääntyneiden palvelut ja kuntoutus

Asiakasohjaus/ Ikääntyneiden palvelut ja kuntoutus

Aila Virtanen   aila.virtanen1@phhyky.fi    puh:044 716 1063

Vammaispalvelut/ Perhe- ja sosiaalipalvelut

Lapsiperhepalvelut/ Perhe- ja sosiaalipalvelut

Anne Tammelin    anne-maria.tammelin@phhyky.fi

Psykososiaaliset palvelut/ Perhe- ja sosiaalipalvelut

Työikäisten palvelut/ Perhe- ja sosiaalipalvelut

Anestesia- ja leikkausyksikkö/ Terveys- ja sairaanhoitopalvelut

Kristiina Hämäläinen   kristiina.hamalainen@phhyky.fi   puh: 044 440 6093

Operatiivinen yksikkö (ei leikkaus- ja anestesiayksikkö)/ Terveys- ja sairaanhoitopalvelut

Konservatiivinen yksikkö/ Terveys- ja sairaanhoitopalvelut

Ympäristöterveyskeskus

Sosiaalinen osaamiskeskus Verso-liikelaitos

Riikka Raaska    riikka.raaska@phhyky.fi   puh: 044 719 5982

Strategia ja tukipalvelut

Kuvantaminen/ Terveys- ja sairaanhoitopalvelut

Päivystyskeskus/ Terveys- ja sairaanhoitopalvelut

Laboratoriokeskus- liikelaitos

Risto Pöllänen    risto.pöllänen@phhyky.fi     puh: 044 716 1065

Terveydenhuollon avovastaanottotoiminta/ Terveys- ja sairaanhoitopalvelut

Ensihoitokeskus/ Terveys- ja sairaanhoitopalvelut

Kehittäminen ja terveyden edistäminen/ Terveys- ja sairaanhoitopalvelut

Geriatrinen osaamiskeskus/ Ikääntyneiden palvelut ja kuntoutus